Sonuçlar
PRIX GEOFF LEWIS (CHMPT PARIS TURF DES APPRENTIS & JEUNES JOCKEYS)
Hippodrome de Deauville · Deauville · FR · 3 Kasım 2026 · 19:30
Reklam
Varış sırası
KOMET CHOP
C.BELMONT · K.TAVARES (S)
Final sıralaması: 1.KOMET CHOP · 6.RUE RECAMIER · 3.MERVEILLE · 8.TARQUINI
| Sıra | No | At | Jokey / Antrenör | Yaş / Cinsiyet | Form | Kariyer kazancı | Oran | Durum |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 |
KOMET CHOP
C.BELMONT · K.TAVARES (S)
|
C.BELMONT K.TAVARES (S) | 3 · MALES · 59,0 kg | 0p9p2p6p4pDp5p1p(25)3p 9 Koşu · 1 Galibiyet · 4 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : MUHAARAR
·
Anne : KAMA CHOPE
·
Anne babası : AMADEUS WOLF
·
Start sırası: 1
·
Gözlük: OEILLERES_AUSTRALIENNES
·
Değer: 36.5
·
Ağırlık: 575,0 kg
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: MR ALAIN CHOPARD
·
Yıl kazancı: €20.386,00
·
Önceki yıl: €2.940,00
·
2.likler: 1
·
3.lükler: 1
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 2 | 6 |
RUE RECAMIER
T.BREBION · L.GADBIN (S)
|
T.BREBION L.GADBIN (S) | 3 · FEMELLES · 56,0 kg | 3p8p3p0p2p4p(25)1p2p7p 9 Koşu · 1 Galibiyet · 6 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : THREAT
·
Anne : QUEEN KHALEESI
·
Anne babası : MANDURO
·
Start sırası: 4
·
Gözlük: OEILLERES_AUSTRALIENNES
·
Değer: 32
·
Ağırlık: 525,0 kg
·
Don: 001
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: ECURIE X
·
Yıl kazancı: €8.584,00
·
Önceki yıl: €10.293,00
·
2.likler: 2
·
3.lükler: 2
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 3 | 3 |
MERVEILLE
L.PLOMMEE · G.BIETOLINI
|
L.PLOMMEE G.BIETOLINI | 3 · FEMELLES · 57,5 kg | 7p1p2p4p5p1p1p5p2p 11 Koşu · 3 Galibiyet · 6 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : ZARAK
·
Anne : MONTAUBAN
·
Anne babası : INTELLO
·
Start sırası: 6
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Değer: 33
·
Ağırlık: 560,0 kg
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: ECURIE DES MONCEAUX
·
Yıl kazancı: €32.759,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 2
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 4 | 8 |
TARQUINI
M.PROTTI · L.GADBIN (S)
|
M.PROTTI L.GADBIN (S) | 3 · FEMELLES · 56,0 kg | 1p4p4p 3 Koşu · 1 Galibiyet · 2 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : WALDGEIST
·
Anne : POCKET OF STARS
·
Anne babası : SEA THE STARS
·
Start sırası: 10
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Değer: 32
·
Ağırlık: 545,0 kg
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: SCEA ECURIE DOUGHTY
·
Yıl kazancı: €7.963,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| — | 2 |
NOBLE APPROACH
G.MEURY · A.MURPHY (S)
|
G.MEURY A.MURPHY (S) | 3 · FEMELLES · 57,5 kg | 1p2p2p4p7p 5 Koşu · 1 Galibiyet · 4 Derece | — | — | Beklemede |
|
Baba : FIGHTING IRISH
·
Anne : NOBLE PRINCESS
·
Anne babası : MAKFI
·
Start sırası: 9
·
Gözlük: OEILLERES_AUSTRALIENNES
·
Değer: 31
·
Ağırlık: 560,0 kg
·
Don: 025
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: MR ANOJ DON
·
Yıl kazancı: €14.780,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 2
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| — | 4 |
KENDELYA
E.SOLINAS · N.CAULLERY
|
E.SOLINAS N.CAULLERY | 3 · FEMELLES · 57,5 kg | 7p8p4p7p8p5p7p(25)0p1p 11 Koşu · 1 Galibiyet · 6 Derece | — | — | Beklemede |
|
Baba : VICTOR LUDORUM
·
Anne : ANIYSA
·
Anne babası : DALAKHANI
·
Start sırası: 7
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Değer: 34
·
Ağırlık: 540,0 kg
·
Don: 040
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: HARAS DES TROIS CHAPELLES
·
Yıl kazancı: €4.175,00
·
Önceki yıl: €21.066,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 1
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| — | 5 |
NISSAKIA
P.LE DIGABEL · P.GROUALLE (S)
|
P.LE DIGABEL P.GROUALLE (S) | 3 · FEMELLES · 57,5 kg | 5p6p2p4p4p7p(25)7p3p8p 9 Koşu · 0 Galibiyet · 8 Derece | — | — | Beklemede |
|
Baba : STUDY OF MAN
·
Anne : NEWA
·
Anne babası : AUSTRALIA
·
Start sırası: 5
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Değer: 33.5
·
Ağırlık: 550,0 kg
·
Don: 021
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: MME WALTRAUT SPANNER
·
Yıl kazancı: €8.690,00
·
Önceki yıl: €3.351,00
·
2.likler: 1
·
3.lükler: 1
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| — | 7 |
LIGHTASS FAL
A.LE LAY MARTIN · L.PONTOIR (S)
|
A.LE LAY MARTIN L.PONTOIR (S) | 3 · FEMELLES · 56,0 kg | 0p4p8p9p4p 5 Koşu · 0 Galibiyet · 2 Derece | — | — | Beklemede |
|
Baba : SOTTSASS
·
Anne : LIGHT MY FIRE
·
Anne babası : CAMELOT
·
Start sırası: 3
·
Gözlük: OEILLERES_AUSTRALIENNES
·
Değer: 29
·
Ağırlık: 535,0 kg
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: FAL STUD SAS
·
Yıl kazancı: €4.212,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| — | 9 |
GAMBERRA
M.PIEN · M.BOUTIN (S)
|
M.PIEN M.BOUTIN (S) | 3 · FEMELLES · 54,5 kg | 9p0p0p 3 Koşu · 0 Galibiyet · 0 Derece | — | — | Beklemede |
|
Baba : STORMY RIVER
·
Anne : PAMMY BUCHANAN
·
Anne babası : ELUSIVE CITY
·
Start sırası: 8
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Ağırlık: 510,0 kg
·
Don: 001
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: STE ENTR. MATHIEU BOUTIN SARL
·
Yıl kazancı: €0,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| — | 10 |
NUITS PARISIENNES
Koşmamış
G.SEIGNEUL · M.BOUTIN (S)
|
G.SEIGNEUL M.BOUTIN (S) | 3 · FEMELLES · 53,5 kg | — 0 Koşu · 0 Galibiyet · 0 Derece | — | — | Beklemede |
|
Baba : ELARQAM
·
Anne : IMOTEP
·
Anne babası : CAPTAIN MARVELOUS
·
Start sırası: 2
·
Gözlük: OEILLERES_CLASSIQUE
·
Ağırlık: 510,0 kg
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: STE ENTR. MATHIEU BOUTIN SARL
·
Yıl kazancı: €0,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
Koşullar
Hava : 10 °C · Rüzgar 23 · Très nuageux
Reklam
Raporlar
Resmî raporlar
Basit
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| Basit kazanan | 1 | €2,00 | 22.310 | €3,00 |
| Basit yer | 6 | €2,00 | 6.347 | €1,90 |
| Basit yer | 3 | €2,00 | 6.086 | €1,90 |
| Basit yer | 1 | €2,00 | 10.880 | €1,50 |
İkili
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| İkili kazanan | 1-6 | €2,00 | 2.066 | €9,10 |
| İkili yer | 6-3 | €2,00 | 1.185 | €4,40 |
| İkili yer | 1-3 | €2,00 | 1.620 | €3,80 |
| İkili yer | 1-6 | €2,00 | 1.751 | €3,60 |
Üçlü
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| Üçlü sırasız | 1-6-3 | €2,00 | 373 | €17,10 |
| Dörtte iki | 1-6 | €3,00 | 2.336 | €6,30 |
| Dörtte iki | 1-3 | €3,00 | 2.336 | €6,30 |
| Dörtte iki | 1-8 | €3,00 | 2.336 | €6,30 |
| Dörtte iki | 6-3 | €3,00 | 2.336 | €6,30 |
| Dörtte iki | 6-8 | €3,00 | 2.336 | €6,30 |
| Dörtte iki | 3-8 | €3,00 | 2.336 | €6,30 |
Multi
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| Multi 4 | 1-6-3-8 | €3,00 | 139 | €76,50 |
| Multi 5 | 1-6-3-8 | €3,00 | 495 | €15,30 |
| Multi 6 | 1-6-3-8 | €3,00 | 921 | €5,10 |
Bahis piyasası
Mevcut bahisler
Havuzlar ve temel bahisler kaynakta yayımlandığı gibidir.
| Bahis | Temel bahis | Havuz | Gerekli at | Durum |
|---|---|---|---|---|
| Couplé gagnant Bonus | €2,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Couplé placé Bonus | €2,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| 2 sur 4 Bonus | €3,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Couplé gagnant Bonus | €1,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Couplé placé Bonus | €1,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| 2 sur 4 Bonus | €3,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Multi en 4 | €3,00 | €0,00 | 4 | Kapalı |
| Report Plus | €1,00 | — | 1 | Kapalı |
| Simple gagnant Bonus | €1,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Simple placé Bonus | €1,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Trio | €1,00 | €0,00 | 3 | Kapalı |
| Multi en 4 | €3,00 | €0,00 | 4 | Kapalı |
| Report Plus | €1,00 | — | 1 | Kapalı |
| Simple gagnant Bonus | €2,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Simple placé Bonus | €2,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Trio | €2,00 | €0,00 | 3 | Kapalı |
Ödül
Sonuçlar
Yarış analizi
Zafere, antrenör K.TAVARES (S) ve jokey C.BELMONT ile #1 KOMET CHOP ulaştı. Starttaki oranı — idi. Ardından #6 RUE RECAMIER ve #3 MERVEILLE podyumu tamamladı.
Yarışın en yüksek raporu, referans bahis için €76,50 ile Multi 4 bahsine ait. Tüm resmî raporları yarış detayında bulabilirsiniz.
Rapor
Yarış raporu
Kazanan #1 KOMET CHOP oldu. Antrenör K.TAVARES (S) ile çalışan at, jokey C.BELMONT ile birlikte — oranıyla start aldı. #6 RUE RECAMIER ve #3 MERVEILLE resmî varışı tamamladı.
Raporlar tarafında en yüksek tutar €76,50 ile Multi 4 bahsine ait. Bonuslar ve ek bahisler dahil diğer tüm raporlar aşağıdaki tabloda yer alıyor.