Hippodrome de Chantilly · Chantilly · FR · 5 Kasım 2026 · 14:12
Reklam
Varış sırası
HUNTRIX
PC.BOUDOT · X.BLANCHET (S)
Final sıralaması: 3.HUNTRIX · 10.NEW LOVE · 6.NEKOSHIMA · 2.SKYFALL · 1.MALITORNE
| Sıra | No | At | Jokey / Antrenör | Yaş / Cinsiyet | Form | Kariyer kazancı | Oran | Durum |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 |
HUNTRIX
PC.BOUDOT · X.BLANCHET (S)
|
PC.BOUDOT X.BLANCHET (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 2p 1 Koşu · 0 Galibiyet · 1 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : CALYX
·
Anne : LABREGA
·
Anne babası : CACIQUE
·
Start sırası: 9
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: S.C.E.A. DES PRAIRIES
·
Yıl kazancı: €8.684,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 1
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 2 | 10 |
NEW LOVE
S.PASQUIER · CLEMENT & HERMANS (S)
|
S.PASQUIER CLEMENT & HERMANS (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 4p 1 Koşu · 0 Galibiyet · 1 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : FRANKEL
·
Anne : CASTELLAR
·
Anne babası : AMERICAN POST
·
Start sırası: 5
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: SARL DARPAT FRANCE
·
Yıl kazancı: €4.113,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 3 | 6 |
NEKOSHIMA
A.LEMAITRE · S.KOBAYASHI (S)
|
A.LEMAITRE S.KOBAYASHI (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 6p 1 Koşu · 0 Galibiyet · 1 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : DABIRSIM
·
Anne : FILLY OF MALTA
·
Anne babası : NATIONAL DEFENSE
·
Start sırası: 12
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: HEALTHY WOOD CO. LTD
·
Yıl kazancı: €685,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 4 | 2 |
SKYFALL
M.GUYON · C.FERLAND (S)
|
M.GUYON C.FERLAND (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 6p5p 2 Koşu · 0 Galibiyet · 2 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : MUHAARAR
·
Anne : SIDEWALK
·
Anne babası : NEW APPROACH
·
Start sırası: 6
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: ELEVAGE THOMAS LEVESQUE
·
Yıl kazancı: €1.965,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 5 | 1 |
MALITORNE
G.SEIGNEUL · P.DECOUZ (S)
|
G.SEIGNEUL P.DECOUZ (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 0p 1 Koşu · 0 Galibiyet · 0 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : ZELZAL
·
Anne : FAR ROCKAWAY
·
Anne babası : FRANKEL
·
Start sırası: 1
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Ağırlık: 545,0 kg
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: MR VICTOR DECOUZ
·
Yıl kazancı: €0,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 6 | 5 |
SAXEEN
C.SOUMILLON · Y.BARBEROT (S)
|
C.SOUMILLON Y.BARBEROT (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 5p2p7p 3 Koşu · 0 Galibiyet · 3 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : SAXON WARRIOR
·
Anne : GREEN DIAMOND LADY
·
Anne babası : JOHANNESBURG
·
Start sırası: 8
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Değer: 36.5
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: HARAS DU MONT DIT MONT
·
Yıl kazancı: €5.241,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 1
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 7 | 7 |
ALMOONTASIRA
T.PICCONE · G.NAKOUZI
|
T.PICCONE G.NAKOUZI | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 5p 1 Koşu · 0 Galibiyet · 1 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : MADHMOON
·
Anne : GAME TWIST
·
Anne babası : RECHARGE
·
Start sırası: 4
·
Gözlük: OEILLERES_AUSTRALIENNES
·
Don: 021
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: MR GEORGES NAKOUZI
·
Yıl kazancı: €1.096,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 8 | 13 |
ASSEREJE
Koşmamış
F.VALLE SKAR · M.GUARNIERI
|
F.VALLE SKAR M.GUARNIERI | 2 · FEMELLES · 56,0 kg | — 0 Koşu · 0 Galibiyet · 0 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : EARTHLIGHT
·
Anne : MACHIAVELIA
·
Anne babası : CHURCHILL
·
Start sırası: 10
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Ağırlık: 545,0 kg
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: HUBERT GUY BLOODSTOCK
·
Yıl kazancı: €0,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 9 | 11 |
KIANGA
A.MADAMET · W.HICKST
|
A.MADAMET W.HICKST | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 4p 1 Koşu · 0 Galibiyet · 1 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : WALDPFAD
·
Anne : KIKI DEE
·
Anne babası : OVERDOSE
·
Start sırası: 13
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: STALL GOLDENER STERN
·
Yıl kazancı: €1.890,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: AL
·
|
||||||||
| 10 | 8 |
PINK CHAMPAGNE
C.LECOEUVRE · FR.MONFORT (S)
|
C.LECOEUVRE FR.MONFORT (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 3p4p 2 Koşu · 0 Galibiyet · 2 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : GOKEN
·
Anne : PHOEBE BUFFAY
·
Anne babası : MOTIVATOR
·
Start sırası: 2
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: EARL HARAS DE L'HOTELLERIE
·
Yıl kazancı: €4.830,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 1
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 11 | 9 |
LA SAUCELLE
R.THOMAS · C&Y.LERNER (S)
|
R.THOMAS C&Y.LERNER (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 6p 1 Koşu · 0 Galibiyet · 1 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : WOODED
·
Anne : TARIDA
·
Anne babası : CHARM SPIRIT
·
Start sırası: 7
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: STE ENTR. MATHIEU BOUTIN SARL
·
Yıl kazancı: €457,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 12 | 12 |
CAN GHA
Koşmamış
A.HAMELIN · F.CARNEVALI
|
A.HAMELIN F.CARNEVALI | 2 · FEMELLES · 56,0 kg | — 0 Koşu · 0 Galibiyet · 0 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : GHAIYYATH
·
Anne : CANDY KITCHEN
·
Anne babası : LOPE DE VEGA
·
Start sırası: 3
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 020
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: ESAGERUMA NEIN SAS
·
Yıl kazancı: €0,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 0
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
| 13 | 4 |
YOU OR ME
M.MARQUETTE · G.MOSSE (S)
|
M.MARQUETTE G.MOSSE (S) | 2 · FEMELLES · 58,0 kg | 3p7p 2 Koşu · 0 Galibiyet · 2 Derece | — | — | Resmî sonuç |
|
Baba : GHAIYYATH
·
Anne : PAPELAINE
·
Anne babası : EXCELEBRATION
·
Start sırası: 11
·
Gözlük: SANS_OEILLERES
·
Don: 001
·
Irk: PUR-SANG
·
Yürüyüş: GALOP
·
Yetiştirici: SCEA MARMION VAUVILLE
·
Yıl kazancı: €4.316,00
·
Önceki yıl: €0,00
·
2.likler: 0
·
3.lükler: 1
·
Antrenman: FR
·
|
||||||||
Koşullar
Hava : 9 °C · Rüzgar 8 · Très nuageux
Reklam
Raporlar
Resmî raporlar
Basit
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| Basit yer | 6 | €2,00 | 2.088 | €5,90 |
| Basit kazanan | 3 | €2,00 | 38.414 | €2,50 |
| Basit yer | 10 | €2,00 | 10.237 | €2,00 |
| Basit yer | 3 | €2,00 | 21.722 | €1,40 |
İkili
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| İkili yer | 10-6 | €2,00 | 318 | €20,90 |
| İkili yer | 3-6 | €2,00 | 720 | €12,80 |
| İkili kazanan | 3-10 | €2,00 | 3.900 | €7,40 |
| İkili yer | 3-10 | €2,00 | 3.743 | €4,30 |
Üçlü
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| Üçlü sırasız | 3-10-6 | €2,00 | 120 | €72,40 |
| Dörtte iki | 3-10 | €3,00 | 5.377 | €7,50 |
| Dörtte iki | 3-6 | €3,00 | 5.377 | €7,50 |
| Dörtte iki | 3-2 | €3,00 | 5.377 | €7,50 |
| Dörtte iki | 10-6 | €3,00 | 5.377 | €7,50 |
| Dörtte iki | 10-2 | €3,00 | 5.377 | €7,50 |
| Dörtte iki | 6-2 | €3,00 | 5.377 | €7,50 |
Multi
| Bahis | Kombinasyon | Temel bahis | Kazananlar | Rapor |
|---|---|---|---|---|
| Multi 4 | 3-10-6-2 | €3,00 | 82 | €256,50 |
| Multi 5 | 3-10-6-2 | €3,00 | 186 | €51,30 |
| Multi 6 | 3-10-6-2 | €3,00 | 710 | €17,10 |
Bahis piyasası
Mevcut bahisler
Havuzlar ve temel bahisler kaynakta yayımlandığı gibidir.
| Bahis | Temel bahis | Havuz | Gerekli at | Durum |
|---|---|---|---|---|
| Couplé gagnant Bonus | €2,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Couplé placé Bonus | €2,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| 2 sur 4 Bonus | €3,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Couplé gagnant Bonus | €1,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Couplé placé Bonus | €1,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| 2 sur 4 Bonus | €3,00 | €0,00 | 2 | Kapalı |
| Multi en 4 | €3,00 | €0,00 | 4 | Kapalı |
| Report Plus | €1,00 | — | 1 | Kapalı |
| Simple gagnant Bonus | €1,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Simple placé Bonus | €1,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Trio | €1,00 | €0,00 | 3 | Kapalı |
| Multi en 4 | €3,00 | €0,00 | 4 | Kapalı |
| Report Plus | €1,00 | — | 1 | Kapalı |
| Simple gagnant Bonus | €2,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Simple placé Bonus | €2,00 | €0,00 | 1 | Kapalı |
| Trio | €2,00 | €0,00 | 3 | Kapalı |
Ödül
Sonuçlar
Yarış analizi
Zafere, antrenör X.BLANCHET (S) ve jokey PC.BOUDOT ile #3 HUNTRIX ulaştı. Starttaki oranı — idi. Ardından #10 NEW LOVE ve #6 NEKOSHIMA podyumu tamamladı.
Yarışın en yüksek raporu, referans bahis için €256,50 ile Multi 4 bahsine ait. Tüm resmî raporları yarış detayında bulabilirsiniz.
Rapor
Yarış raporu
Kazanan #3 HUNTRIX oldu. Antrenör X.BLANCHET (S) ile çalışan at, jokey PC.BOUDOT ile birlikte — oranıyla start aldı. #10 NEW LOVE ve #6 NEKOSHIMA resmî varışı tamamladı.
Raporlar tarafında en yüksek tutar €256,50 ile Multi 4 bahsine ait. Bonuslar ve ek bahisler dahil diğer tüm raporlar aşağıdaki tabloda yer alıyor.